Xpert Slider lat

Dramske umjetnosti

Studijski program

Likovne umjetnosti

Studijski program

Muzička umjetnost

Studijski program
:

Raspored nastave

muzicki 2

Raspored časova i akademski kalendar za za školsku 2018/19. godinu...

Opširnije

Ispitni rokovi

kamera 1

Januarsko-februarski ispitni rok počinje 28.1.2019. godine...

Opširnije

Prijemni ispiti

likovni 2

Informacije o pripremama za prijemne ispite...

Opširnije

Vijesti

18. Godišnja izložba studentskih radova studenata Akademije umjetnosti Univerziteta u Banjoj Luci

18. Godišnja izložba studentskih radova studenata Akademije umjetnosti Univerziteta u Banjoj Luci

Akademija umjetnosti Univerziteta u Banjoj Luci organizuje završnu izložbu studentskih radova, koja će se održati 19.06.2019. godine u Univerzitetskom gradu sa početkom u 20.00 časova Godišnja izložba radova studenata Akademije…
Svečana promocija diplomiranih studenata Akademije umjetnosti Univerziteta u Banjoj Luci

Svečana promocija diplomiranih studenata Akademije umjetnosti Univerziteta u Banjoj Luci

Svečana promocija diplomiranih studenata Akademije umjetnosti Univerziteta u Banjoj Luci održaće se 20. juna 2019. godine sa početkom u 11.00 časova u Kamernoj sali Akademije umjetnosti. Spisak diplomiranih studenata osnovnih…
UPIS NOVE GENERACIJE

UPIS NOVE GENERACIJE

Konkurs 12. juna, prijemni ispiti 1. jula Na zajedničkom kolegijumu rektora Univerziteta u Banjoj Luci i Univerziteta u Istočnom Sarajevu, održanom 30. maja 2019. godine, odlučeno je da konkurs za…
Najava upisa nove generacije studenata na UNIBL

Najava upisa nove generacije studenata na UNIBL

Obavještavaju se svi zainteresovani kandiati za upis na prvu godinu studija na Univerzitetu u Banjoj Luci, da će konkurs za upis studenta za sva tri ciklusa studija biti objavljen 12.…

Projekcija studentskih filmova / Dani Vlade S. Miloševića 2019 / Dječije pozorište RS

Купить СНПЧ А7 Кемерово, оперативная доставка

U okviru manifestacije Dani Vlade S. Miloševića 2019, svojim radovima/filmovima će se predstaviti studenti Studijskog programa Dramskih umjetnosti. 

Projekcija filmova počinje u 20,00 časova u Dječijem pozorištu Republike Srpske.

1.SLAP – Aleksandar Jurić, prva godina
2.FLIP – Milan Bajić, prva godina
3.OSOJE – Karmen Obrdalj, prva godina
4.ZORA – Filip Lončarić, treća godina
5.LJETNE JAGODE – Marko Brkić, treća godina
6.KOSTAKURTA – Saša Karanović, četvrta godina
 

Banner02

Stud AVP banner